ÚVODNÁ STRÁNKAFAMÓZNA VIETNAMSKÁ PHOROZMANITÉ VIETNAMSKÉ A ÁZIJSKÉ JEDLÁ
Dňa 1.7.2017 bola na Starej Vajnorskej ulici č. 17 slávnostne otvorená Reštaurácia Hanoi Garden. Známa lokalita, kde už niekoľko rokov funguje Bistro Hanoi, je tým obohatená o ďalší gastronomický podnik reťazca Hanoi Garden.

NOVOOTVORENÁ REŠTAURÁCIA JE CHARAKTERIZOVANÁ TÝM, ŽE PONÚKA ROZMANITÉ ŠPECIALITY VIETNAMSKEJ GASTRONÓMIE, MNOHÉ SPOMEDZI NICH SA ŤAŽKO NÁJDU INDE V BRATISLAVE. MILOVNÍCI VIETNAMSKEJ KUCHYNE SI TU NÁJDU OKREM ZMÁMYCH I MENEJ ZNÁME VARIÁCIE SVETOZNÁMYCH VIETNAMSKÝCH PHO A BÚN, AKO NAPR. PHO TOM (POLIEVKA S KREVETAMI A ŠIROKÝMI REZANCAMI PHO), PHO BO SOT VANG (POLIEVKA S HOVÄDZÍM MÄSOM DUSENÝM VO VÍNNO-PARADAJKOVEJ OMÁČKE A ŠIROKÝMI REZANCAMI PHO), BÚN CHA HA NOI (BRAVČOVÉ MÄSO NA GRILE S JEMNÝMI REZANCAMI BÚN) ALEBO BÚN MOC (POLIEVKA S MÄSOVÝMI GULIČKAMI A JEMNÝMI REZANCAMI BÚN) A I.

VYCHÁDZAJÚC V ÚSTRETY SVOJÍM PRIAZNIVCOM, REŠTAURÁCIA HANOI GARDEN PONÚKA CEZ TÝŽDEŇ, TO ZNAMENÁ OD PONDELKA DO PIATKA, PESTRÉ OBEDOVÉ MENU ZA VEĽMI PRIATEĽNÉ CENY. OBEDOVÉ MENU SA SKLADÁ Z POLIEVKY (NA VÝBER SÚ TRI) A HLAVNÉHO JEDLA (NA VÝBER SÚ ŠTYRI MÄSOVÉ A JEDNO VEGETARIÁNSKE JEDLO); Z DÔVODU NÁROČNOSTI NA PRÍPRAVU A ČERSTVOSTI SA PODÁVA V OBMEDZENOM ČASE, OD 11:00 DO 14:00.

Návštevníci reštaurácie majú k dispozícii početné parkovacie miesta a voľný WIFI internet.

Reštaurácia Hanoi Garden na Starej Vajnorskej ulici č.17 naviac poskytuje tým, ktorí majú záujem o ázijskú kuchynňu v praxi a samostatný pokus o tvorbu jej produktov u seba doma možnosť zakúpiť si priamo na mieste niektoré ázijské potraviny a gastronomické suroviny.
 REŠTAURÁCIA HANOI GARDEN
STARÁ VAJNORSKÁ 17, BRATISLAVA
 
OTVÁRACIE HODINY:
10:00 - 21:00
TEL. 0950 756 319
Obedové menu
na pondelok a utorok
   
Obedové menu
na stredu a štvrtok
   
Obedové menu na piatok
  
 REŠTAURÁCIA HANOI GARDEN
PRIEVOZSKÁ UL. 18, BRATISLAVA
 
 REŠTAURÁCIA HANOI GARDEN
NOBELOVA UL. 5, BRATISLAVA
 
 REŠTAURÁCIA HANOI GARDEN
DRIEŇOVA UL. 33, BRATISLAVA
 
 BISTRO HANOI GARDEN
STARÁ VAJNORSKÁ UL. 17, BRATISLAVA
 
 BISTRO HANOI GARDEN
UL. NA PANTOCH 8, BRATISLAVA
 
REŠTAURÁCIA HANOI GARDEN, STARÁ VAJNORSKÁ UL. 17, BRATISLAVA *** TEL. 0950 756 319